Mac’inizi CleanMyMac ile temizleyin

Posted by admin on 07 Kasım 2011 in Apple |

Mac’iniz yavaşlamaya mı başladı, artık eskisi kadar hızlı tepki veremiyor mu size tavsiyem CleanMyMac. Bu yazılım bilgisayarındaki gereksiz dosyaları, asla ihtiyacınız olmayacak dil dosyalarını, çöp kutusunun silmediği dosyaları, geçici internet dosyalarını ve logları bulup siler. Sistem otomatik taramayı yaptıktan sonra tüm bulduklarını silmeden bir göz gezdirmekte fayda var. İhtiyacınız olan bir dosyanın silinmemesi için. İlk temizliğinde sistemden sileceği miktar eminim ki sizi de şaşırtacak. Benim bilgisayarımdan 8 Gb’lık veri temizledi.

CleanMyMac’i aynı zamanda uygulamaları doğru bir biçimde bilgisayarınızdan silmek içinde kullanabilirsiniz. Yapmanız gerek tek şey uygulamayı tutup CleanMyMac’in üzerinde bırakmak. Artık ne zaman sisteminiz yavaşlarsa ilk başvuracağınız liman bu program olmalı.

Bu linkten CleanMyMac’i indirebilirsiniz.

Etiketler:, , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © 2010-2019 Teknoloji Bakış Açısı All rights reserved.
Desk Mess Mirrored version 1.9.1 theme from BuyNowShop.com.