iPhone 4S, kocaman bir dedikodu mu?

Posted by admin on 02 Temmuz 2011 in Apple |

Apple?ın iPhone 5 ile birlikte, piyasaya iPhone 4S diye bir telefon daha süreceği söylentiler arasında. Böyle bir model çıkarmasının sebebi olarak da düşük gelir düzeyli ülkelerdeki satış rakamlarını artırmak istemesi gösteriliyor. Sonuçta Apple?ın en büyük rakipleri Android ve Microsoft işletim sistemi kullanan telefonlar ve bu işletim sistemlerini çok ucuz fiyatlara almak mümkün. iPhone 5?in farklı bir versiyonu piyasaya sunulabilir belki ama iPhone 5?in tanıtımı sürerken yeni bir iPhone 4?ü piyasaya sürmek bana çok mantıklı gelmiyor. Sonuçta hedef, fiyatı ucuz tutup düşük gelir seviyesindeki pazarlara hitap etmekse, iPhone 5′in farklı bir versiyonu neden olmasın?

Yazılanlara göre, iPhone 4S?in farkı daha yavaş ve bazı özelliklerden mahrum olacağıymış. Bu bilgiler tamamen söylenti niteliğinde olsa da benim dikkatimi çekti ve şimdiden paylaşmak istedim.

Etiketler:, , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © 2010-2019 Teknoloji Bakış Açısı All rights reserved.
Desk Mess Mirrored version 1.9.1 theme from BuyNowShop.com.