Apple OS X Lion bu ay çıkıyor peki nasıl Upgrade edeceğiz?

Posted by admin on 01 Temmuz 2011 in Apple |

Öncelikle Mac bilgisayarınızın Lion işletim sistemini sorunsuz çalıştırabileceğinden emin olun.Destekleyecek bilgisayarda Intel Core 2 Duo, Core i3, Core i5, Core i7 ya da Xeon işlemci bulunmalı.Sizin Apple?ınızın bu işlemcilerden birisine sahip olup olmadığını öğrenmek için ise ekranınızın sol üstkısmındaki ?Apple (elma)? ikonuna tıklayıp oradan ?About This Mac? opsiyonunu seçmelisiniz.
Eğer bilgisayarınız bu işlemleri geçti ise şimdi sıra, şu an kullanmakta olduğunuz işletim sistemininyani Snow Leopard?ın en son güncellemelerinin yüklü olduğundan emin olmak. Bunu test etmek içinde aynı ?Apple? ikonuna tıklayıp ?Check for Updates? dememiz yeterli olacaktır.
Bu basamağı da geçtikten sonra geriye sadece Mac App Store üzerinden OS X Lion?u satın alıpindirmek kalıyor. Ücreti beklenenin aksine sadece $29.99 olan bu güncellemeyi ben daha testetmeden herkese tavsiye ediyorum.

Etiketler:, , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © 2010-2019 Teknoloji Bakış Açısı All rights reserved.
Desk Mess Mirrored version 1.9.1 theme from BuyNowShop.com.